Cs.Puricel.Org Server
Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P B_560x95
Cs.Puricel.Org Server
Vrei să reacționezi la acest mesaj? Creați un cont în câteva clicuri sau conectați-vă pentru a continua.

AcasaCăutareÎnregistrareConectare

Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P

In jos 
AutorMesaj
Psychedelic
Nou venit!
Nou venit!
Psychedelic

Posturile : 15
Reputatie : 42
Data de inscriere : 16/09/2009
Varsta : 28
Localizare : Otopeni

Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P Empty
MesajSubiect: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyMier Sept 16, 2009 9:34 am

cel mai tare este ca numele meu Psychedelic si ce tine de Psychedelic music ( * Acid breaks
* Acid house * Acid jazz * Acid rap * Acid rock * Acid techno * Acid trance * Electronica * Neo-psychedelia * Paisley Underground * Psychedelic rock
* Psychedelic trance * Space rock * Stoner rock * Trip hop * Chopped and screwed * Dark PsyTrance apoi este *DubStep e super genu asta urmeaza *Dnb apoi *Rock *Reggae este genul de muzica care te relaxeaza mai ales dupa un bong sau dupa un joint:D *House

Care este cel mai naspa gen:Manele vezi toti tarani care ascult manele cu o tona de aur la gat care se dau smecheri si stau cu telefonu in mana si cu maneaua la maxim pe drum , tarani No
Sus In jos
ferall
Global Moderator
Global Moderator
ferall

Posturile : 146
Reputatie : 160
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyMier Sept 16, 2009 11:12 pm

eu ascult de toate : manele , rock shi house :)) tot ce prind . depinde de starea de betie =)) cheers
Sus In jos
PuRiCeL
-Founder-
-Founder-

Posturile : 206
Reputatie : 381
Data de inscriere : 09/09/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyJoi Sept 17, 2009 5:49 am

manelarule
Sus In jos
http://www.puricel.org
Admin
-Founder-
-Founder-
Admin

Posturile : 69
Reputatie : 135
Varsta : 27
Localizare : ACASA

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyJoi Sept 17, 2009 6:56 am

ferall a scris:
eu ascult de toate : manele , rock shi house :)) tot ce prind . depinde de starea de betie =)) cheers

Aprob fer!Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P Lol
Sus In jos
https://cspuricel.hitforum.ro
Shadow
Progreseaza
Progreseaza
Shadow

Posturile : 64
Reputatie : 73
Data de inscriere : 01/10/2009

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyJoi Oct 01, 2009 9:19 pm

toti manelistiii mana sus:> cheers cheers :D
Sus In jos
PuRiCeL
-Founder-
-Founder-

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyJoi Oct 01, 2009 11:09 pm

cocalarule =))
Sus In jos
ferall
Global Moderator
Global Moderator
ferall

Posturile : 146
Reputatie : 160
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyVin Oct 02, 2009 12:22 am

PuRiCeL a scris:
cocalarule =))

shi u erai o data ai uitat ? :)) mr manelo :))
Sus In jos
mafy
Nou venit!
Nou venit!
mafy

Posturile : 14
Reputatie : 18
Data de inscriere : 01/10/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;)   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptySam Oct 03, 2009 8:47 pm

Fara manele Sleep
Sus In jos
PuRiCeL
-Founder-
-Founder-

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptySam Oct 03, 2009 10:58 pm

ferall a scris:
PuRiCeL a scris:
cocalarule =))

shi u erai o data ai uitat ? :)) mr manelo :))

ma faci de ras ma ?:))))
Sus In jos
BkL*
MVP's
MVP's

Posturile : 29
Reputatie : 56
Data de inscriere : 12/09/2009
Varsta : 31

MesajSubiect: hai sa fim prieteni ce ziii...:-??>:)>:)>:)>:)>:):))=)))=))))   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyDum Oct 04, 2009 9:16 pm

Benone Sinulescu Maria Dragomirouiii MAria Carneci Ion DoLanescu Gica Petrescu Iris Holograf CompacT Sara dagomir si actori preferat GIGI BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEcali
Sus In jos
ghicicineegard
MVP's
MVP's
ghicicineegard

Posturile : 9
Reputatie : 11
Data de inscriere : 24/09/2009

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyLun Noi 16, 2009 8:08 pm

GUTA si...si atat :))
Sus In jos
z3us
Nou venit!
Nou venit!
z3us

Posturile : 4
Reputatie : 9
Data de inscriere : 25/11/2009
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyMier Noi 25, 2009 8:55 pm

rapp , hip-hop

EDIT: Scuzati ca am postat de 2 ori :) din greseala si acum nu stiu cum sa il mai sterg :) asa ca rog un administrator sa stearga mesajul !

Ultima editare efectuata de catre z3us in Mier Noi 25, 2009 8:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
z3us
Nou venit!
Nou venit!
z3us

Posturile : 4
Reputatie : 9
Data de inscriere : 25/11/2009
Localizare : Iasi

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P EmptyMier Noi 25, 2009 8:56 pm

rap , hip-hop
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P   Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P Empty

Sus In jos

Genuri de muzica care ar trebui ascultate si care nu ;) Parerea mea:P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai mare Comunitate SAMP

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cs.Puricel.Org Server :: Cafenea :: Muzica-
Mergi direct la: